VIOLEWORKS 88VF je malá aku řetězová pila do jedné ruky
Levné gadgety

Violeworks 88VF je 4palcová akumulátorová řetězová pilka, otestovali jsme ji a tohle všechno dokáže

Odebírat
Upozornit na
host

8 Komentáře
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Luboš Kobes

Po několika řezech se rozlisovalo spojení mezi ozubeným kolem a hřídelí náhonu řetězu, je to pouze slisované s přesahem. „Opraveno“ pomocí svářečky a soustruhu, jinak je to na vyhození. Jedna z baterií po několika málo použitích odešla, po nabití jeden článek v nule, zbylé přebity na cca 5.5V, nebezpečné. Články nejsou balancovány! Koupeno ještě s bateriemi nekompatibilními s Makita, problém sehnat náhradní. Musí se řezat velmi zlehka jinak podpěťová ochrana baterii odpojí. Pilka je velmi chytrá, ale…

B. Štěpánek

Vyhozené peníze, po 15 min. provozu se pilka zastavila a baterie nelze dobít. Je jedno jestli dobíjím hodinu nebo pět. Je to krám.

Petr Prokeš

Takové jsem si naběhl. S pilkou Nakita jsem řezal u zákrsků větviřky o síle prstu a po 7 řezech se motor zakouřil a bylo po řezání, a to stála 1790 kč. Pilku jsem poslal na reklamaci, napsali, že byla přetížena a neuznali to, je to řekl odd.Ogroup družec, tak to podám ik soudu, takhle okrádat lidi. Na slevovaru si už nikdy nic nekoupím.Vada byla ve výrobku.

Ivo

Ahojte. Také se připojím..pilka je šikovná, ale obě baterie po půl roce jsou KO.. možná 5x nabijte. Nevíte kde pozhánět náhradní baterii? Makita je drahá.

peterpan88

neboť se snažíte za každou cenu setřit a kupujete čínský smejd.. co jste za tu cenu od toho čekali. ve velkém místní propagovali a nabízeli.. nikdy více pouzivana cina!! reklamace se nedomůľete, budou z vás dělat blbce a nikdy nic neuznají! a na výměnu ani prachy ani součástky a díly neposlu
to spíše mnohem raději kupím když už chci ušetřet tak v lidli parkside, kde pokud něco se po..rie tam seběhnu do prodejny a vymění nebo vrátí peníze přip kaufland elektro vždy lepší než no name čí tisíce km vzdálena odtud.. reklamace a záruky jakoby vůbec nebyli, ten rok rovnou zkrtněte.. to je možná tak pro domácí činany co tam bývají reálné.
vím co mluvím, z vlastní zkušenosti.

Naposledy upravil 23 dny před peterpan88
Giorgio

credevo durassero quanto dichiarato 15-25 minut dopo tagli di ramoscelli 3 cm lavorato 10 minut compreso pauza inoltre una batterie arrivata guasta sto litigando per sostituzione batterie

Torung

Obszerny popis i zero informacji na temat wartości napięcí akumulatora. We wszystkich dostępnych popisech té piły wartość napięcí jest okryta tajemnicą, az opisów umieszczonych na akumulatorze również nic ne wynika pomimo że jest to podstawowy parametr KAŻDÉ BATERII. Prawdopodobní autorzy różních mądrých opisów ne mają o tom żádné wiedzy. VF – volt farad nawet elektrykowi niewiele powie a przeliczanie není jest prostě !!!

Józsi

Lehet-e tartalek akkumulátort rendelni ehhez a fűrészhez?
Szükségem lenne + 2 db. akkumulátoru.