Jak na správné fungování notifikací a nastavení aplikace Amazfit Zepp

návody

Jak na správné fungování notifikací a nastavení aplikace Amazfit Zepp

Odebírat
Upozornit na
host

16 Komentáře
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Barbora

Dobry den.Mam Samsung A 50 av cásti RUN IN backround, nemam vubec moznost backround operation permission setting.
Víte mi poradit, co s tím?
Děkuji.

Vilém

Dobry de prave jsem si koupil hodinky Miwatch stáhl jsem si aplikaci Zepp a vůbec se nevím prihlasit nakolik mou zemi ani neuvádí pouze českou, hodinky otevřu pouze na čárový kód dale to nejde, stáhl jsem si i MI FIT stejně se nedá pridat hodinky co mam dalej robit? Dakujem

Redakce

Dobrý den, který model přesně máte? Pokud máte Xiaomi Mi Watch, potřebujete tuto aplikaci a ne Zepp: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.wearable&hl=sk&gl=RU

Denisa

Dobrý den,
dá se v aplikací Amazfit Zepp nastavit jazyk slovenský případně čeština?
Děkuji.

Frederik

Dobrý den. Jazyk aplikace bude nastaven podle jazyku systému smartphonu. je možné nastavit v aplikaci jazyk na hodinkách.

Marek

Zdravím, já mám problém jedině s Gmailem, z této jediné apky mi nechodí žádné oznámení do hodinek a nechápu proč, vše jsem udělal i dle vašeho návodu a stále nic. Aplikace má všechna povolení a také Gmail je ve vybraných aplikace pro upozornění a nemám ani ztišen režim zapnutý. Víte mi poradit?

Daniel

Dobrý den,
ohledně zamknutí aplikace před vyhozením z karet .. Mám nový telefon a možnost uzamknout ji nemohu najít, věděli byste mi pomoci prosím?

Gabriela Čanigová

Dobrý den, prosim o radu. Koupila jsem si hodinky Amazofit gts 2mini ai když dám nezobrazovat aplikaci v popředí, tak se pořád hodně a vybijí baterku telefonu. Už nevíme co s tím. Dekuji čanigova

Maciej

Ahoj.
I have gtr 3. I have double Whatsapp notifications. Do you know the problem? Also I have a problém s Gmail. Ve druhém externím hlášení v Gmail problém je s vícenásobnými oznámeními o jediném e-mailové zprávě. I can get more than 10 notifications. Notification appears every few minutes. And the last thing. Is it possible to synchronize zepp calendar with Google calendar?

Juliána

Dobrý den, čci se zeptat.. mám xiaomi 11 lite a hodinky amazfit gt2 , isla jsem přesně podle vašich nastavení vše jsem nastavila no stále mi vyhazuje chybu : vyskytla se chyba, restartujte bluetooth. Pise mi to i 20x dodna pořád tato chyba a proto mi nechodí ani upozornění. Chyba je v telefonu nebo v aplikaci? Mma teklamovat telefon?? Děkuji

Miro

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli hodinky Trex pro mají funkci, že když se vzdálím od mobilu se kterým jsou spárovány, tak mi to hodinky oznámí tunem nebo vybrací.
Děkuji

Bozena

Witam. Posádám zegarek Amazfit Gts 2. Zainstalowałam na smartphonie Zeep ver 0.1.2.03. Wszędzie czytam, że można odberać połączení telefoniczne przez zegarek. Nejstety já ne potrafię. Jest na zegarku zielona słuchawka, która dzwoni ale ne możná odebrać połączenia. Wszyscy piszę, że trzeba …..Pierwszym způsobem, jaki masz, jest dostęp do aplikacji Zepp na swoim terminalu, czyli oprogramowania, které musíš pobrat, aby podłączyć zegarek Amazfit. Po wejści do środku przejdź do swojego profilu i uzyskaj dostęp do swojego smartwatcha. W sekcji „Ustawienia aplikacji” znajdź sekcję połączeń i aktywuj opcję „Dzwoń przez zegar”. A já ne mam nebo ne widzę, gdzie to jest >>ustawienia aplikacji >połaczenia>dzwoń przez telefon. Prosze o radě.

Járomi Zsuzsa

Szia segítséget szeretnénk kérni.Ma vásároltunk egy amazfit GTR 2e orát,de něm jönnek az értesítések. Végigcsináltunk minden beállítás funkciot de nem érkeznek továbbra sem értesítések. Válaszát előre is köszönöm.

Nowy użytkownik

Nedawno kupiłam model Amazfit 2 mini i moim problemem są wielokrotne pokazywanie powiadomienia z dané aplikacji (np. 2-3 razy sms, ktory uż przyszedł, lub powiadomienie z jinnych aplikacji społecznościowych). Jak mogę go rozwiązać? Jest to dosyć uciążliwe i denerwujące.

Daria

Mám inny problém.
Od kilku dny posádám zegarek model: Amazfit GTS 2 mini i na zegarku powtarzają się powiadomienia. Przykładowo: dostęji sms, které na zegarku pojawia się ze 2-3krát. Přestože wszystkimi powiadomieniami. Dodatkowo některe potrafią przyjść kolejny jednou nawet po dłuższym czasie. Irytujące jest to, że powiadomienia się powtarzają i zegarek cały czas wibruje wprowadzając mnie w błąd. Myśląc, że przyszło coś nowego okazuje síę, że to to samo powiadomienie co przed chwilą. Czy kdoš také máš taky sam problem i wie jak go rozwiązać? Dodam, że powiadomienia mają przychodzić w czasie rzeczywistym. Mój znajomy mě ten sam model i ne ma takiego problému. Pomoci.

Martin

Mám hodinky amazfit X a v aplikaci Zepp ani v hodinkách neumím vypnutý nepřetržité měření srdečního tepu. Můžete mi prosim poradit? Děkuji.