Zeblaze GTS 3 Pro je novinka značky v TOP ceně pro první zákazníky
Chytré hodinky

Výborná cena pod 17 €! Hranaté hodinky Zeblaze GTS 3 Pro mají AMOLED displej, volání přes Bluetooth a výdrž 15 dní.

Odebírat
Upozornit na
host

9 Komentáře
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
peterpan88

krásný odzub! objednal jsem právě přes vás a dokud v eshopu psali předpokládané odeslání před 19 resp 18 říjnem, aktuální Expected to ship before Oct 19 s ty že je tam psáno Estimated Delivery on Nov 3rd-12th,2023  tak v objednávkách po samotné objednavce mi vyskočilo “najednou” červený nápis Estimated to ship before Prosinec 18, 2023!!! co mě tohle znamenat??? tak v eshopu před objednavkou celkem ine info a po objednání naběhne toto???? toto vypadá naslušnou past a odzub od BGG! prosim Vás zjistěte u BGG jaká je reálná situace s odesláním hodinek nebo je-li toto pravda, budu muset okamžitě objednávku zrušit… znamy ty hodinky potřebuje ještě tento měsíc!

Frederik

Zdravíme, pošlete nám číslo vaší objednávky, podíváme se na to. Případně lze objednat z AliExpressu, tam je rychlejší 15-ti denní doručení z Číny.

peterpan88

order n. 112893734 , dělal jsem na chromu v inkognitu.. prosim vás fakt zkuste zjistit co s tím je. 2 ecka navíc ale mám to na jistotu do konce měsíce zde.

Frederik

Dostali jsme odpověď, že „možná tento pátek je odešlou“.

peterpan88

no fasa.. to je taková odpověď ani ani.. možná přijde i kuzelník.. ok počkam do pátku pokud je neodeslou objednávku rusim a objednám na aliku ihned , oni odesílají hned na druhý den často ještě v den objednání.. celkem jiný přístup.. ale jistě k vodě s takovým přístupem k zákazníkům ho čeká osud gearbestu.. geek i ali je docela jiný vesmír už.. to mám pocit že i DH Gate jsou už na tom dnes lépe.

peterpan88

tak dnes odepsali na mail Thank you for your order 112893734. longer than expected to restock because of excessive demand.

Jsme zaškrtávací pressure na továrně, která produkuje urgentně a bude loď to(them) jako soon as goods arrive.

We apologize pro tento unexpected delay a would like oferit you dvě řešení, please select your preferred option klepnutím na following button: wait / refund ..ale zeby uvedly ani přibližný čas ani datum nikde
nevím jestli to nezrusim nevypadá to růžově.. vypadá ze jsou dlouhodobě neschopní zboží doručit, nalakali na dobrou cenu zákazníky a teď jim toto posílají ve velkém.. krása.

Naposledy upravil 4 měsíce před peterpan88
peterpan88

tak otevřel jsem chat na podpoře BGG a tohle mi napsali: I am sorry, že položku ve vašem orderu je stále restocking, díky tomu, že to je velmi requested. We expect the new stock of this product to arrive around 2023-10-28.

Tento čas odezvy je pro pouze reference, protože zvláštní čas může být affected by some uncertain factors.

Zde jsou možnosti available. Would you mind telling us which one you preferuje?

1. Wait: Wait until arrival date.

2. Exchange: Změna produktu na další jednu s samotnou nebo similar price which is in stock. (Je advise you choose samotnou kategorii produktu pro exchange. Please kindly note that we not able to change the quantity of the product)
However, we trying our best to loď vaše order jako soon as possible. Se please don't worry. takže už ne do tohoto pitaku ale už to prodloužili do dalšího ..rozmyslem že když je problém s tímto modelem či podobné obstrukce ,prodlužování termínů dodání a problémy nebudou i na aliku .. když je obecně problém s naskladněním tohoto modelu.

peterpan88

takže v pátek neodeslali.. podle předpokladů byla to lež..takže čekáme dál.. :-/ snad do vánoc přijdou..

Daniel

Jak synchronizuji kontakty?