Ulefone Power Armor 18T je odolná bestie: Termovize FLIR či 12 GB RAM
smartphony

Na Slovensku 735 €, s naším kupónem jen 519 €! Odolná bestie Ulefone Power Armor 18T má termovizi FLIR i 9 600 mAh baterii

komentářů (4)
 1. KeXo píše:

  Něco musí být špatně, nebo jste jen něco propásli. Já jsem ho koupil za 460 €. Je sice pravda že někdy na Mikulase (pravděpodobně v předprodeji se slevou výrobce) a teprve včera se dostal na území SK. Ale za tu cenu mi to až tak neví. No jsem na něj zvědavý. Ulefone 10, kteří jsem kupoval z odkazu odsud mi vydržel jen 1,5 roku a to nemusel ani trpět extrémní zacházení. Prostě jsem ho jednoho dne nechal vybít na nulu a už se mi ho nepodařilo nikdy nabít a spustit. Problém je ze dodavatel akceptuje jen 1letou záruční dobu a tuto značku zde žádný servis nezná natolik, aby se vůbec pokoušel o opravu. Věřím však, že to byla jen chyba jednoho konkrétního kusu na které jsem měl zrovna jen já smůlu as tímto novým se to už nebude opakovat. Protože mobil to byl ze všech, co jsem dosud měl určitě nejlepší.

  1. Frederik píše:

   Smíme se zeptat, kde jste chytrý telefon kupovali?

 2. KeXo píše:

  Jasně, přes Aliexpress. Tím, že jsem měl ten předešlý kousek zaregistrovaný přímo přes výrobce, tak mi chodí z Ulefone reklamní nabídky. No a hned jak mi přišla upoutávka na 17tku spolu s 18T, tak jsem se už jen rozmyslel a kupoval přes odkaz v té reklamní nabídce, který mě hodil na Ali a tam byl ve slevě za tu cenu. Ono i teď když koukám, tak ho tam mají aktualně za 587 € a mně to háze k tomu ještě daku slevu, cize by byl teď za 578. Tak nevím. Ale zase kdyby přišel tak rychle… Já už čekám měsíc a snad nebudu už nic dohrazovat. Z Gshopper mám v poslední době zkušenost, že žlutý lístek ve schránkě a na postu vždy ještě dík to euro dopitají, i když na list nenapíší nic.

 3. KeXo píše:

  Ono koukám, že teď ho tam mají na tom Aliexpressu v nabídce v různých doplňkových verzích, když jsem ho kupoval já, tak se prodával jen samostatně. Teď bych ho už vzal is tím endoskopem. V práci to dost používám a univerzální USBčkový co mám je už kablík pěkně zničený. No nic, budu muset dokupit. Na ten byste náhodou neuměli sehnat nějaký kodik?

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

DealPlanet