Vysávání domácnosti je neodmyslitelnou součástí každodenní péče o čistotu a hygienu našeho prostředí. Nicméně, vybrat si ten správný vysavač může být náročným úkolem, zejména v dnešní době, kdy je trh vysavačů pořádně prosycen.
Naštěstí, společnost Jimmy, která je známá pro své kvalitní vysavače, přináší na trh levnějšího sourozence k jejich Pro verzi s označením Jimmy H10 Flex. Ten je určen pro všechny, kteří hledají výkonný, ale zároveň cenově dostupný vysavač pro svou domácnost.
Perfektní cena i bez kuponu
Tento bezdrátový tyčový vysavač Jimmy H10 Flex je aktuálně dostupný na internetovém obchodě Geekbuying za skvělou zaváděcí cenu přímo v EU skladě. Skvělou zprávou je i rychlé doručení, se kterým ho můžeš doma očekávat v průběhu 7 pracovních dní od odeslání.
Důležité: Na Geekbuying nikdy nenakupuj přes aplikaci, jinak ztratíš naši VIP podporu!
Jimmy H10 Flex
Upozornění: Na první pohled vypadají vysavače Jimmy H10 Pro a H10 Flex velmi podobně, ale zjištění specifikací je jasné, že H10 Flex bude levnějším bratrem. Má totiž menší 2500 mAh akumulátorové články proti 3000 mAh a chybí mu velký plastový nabíjecí stojan. Výkon sání, vzhled i další příslušenství je identické.
Naše detailní recenze:
Vysoký výkon a pokročilá filtrace
Bezdrátový tyčový vysavač Jimmy H10 Flex je vybaven vysoce efektivním bezuhlíkovým motorem vlastní výroby s výkonem 600 W, který dokáže generovat sací výkon na úrovni až 245 AW s maximálním sáním skvělých 26 000 Pa. To znamená, že dokáže účinně odstranit i ty nejmenší nečistoty, ať už jde o drobný prach, chlupy domácích mazlíčků nebo nepříjemné alergeny. S tímto výkonem se postará o dokonale čisté podlahy a povrchy v celém domě či bytě.
Velkou výhodou tohoto vysavače je jejich vlastní patentovaná technologie horizontálního filtračního systému, který je schopen efektivně oddělit prach a nečistoty ze vzduchu a zároveň snížit ztrátu sání. Dokáže tak zachytit velké prachové částice a až 99,9% jemného prachu, čímž se vyhneš opětovnému znečištění vzduchu.
Pořádná baterie a snímač prachu
O jeho napájení se stará odnímatelný akumulátor, který sestává z osmi článků s kapacitou 2500 mAh každý. Jeho výdrž závisí na právě zvoleném režimu vysávání, ale maximální hodnota udávaná výrobcem je až 80 minut nepřetržitého používání. Výhodou odnímatelného akumulátoru je, že jej dokážeš nabíjet samostatně, mimo vysavač, čímž se výrazně zvyšuje pohodlnost používání.
Zajímavou funkcí tohoto modelu je pokročilá technologie snímání prachu. Vysavač dokáže zaznamenat koncentraci prachu na různých površích, kterou následně zobrazí na vestavěném smart LED displeji. Rozlišuje se barevným indikátorem, kdy červená barva znamená velké znečištění a modrá zase čisté povrchy. Poskytne ti tak dokonalý přehled o úrovni znečištění tvé domácnosti.
Multifunkční design a množství příslušenství
Tento vysavač dokážeš využívat ve standardním režimu tyčového vysavače s flexibilní kovovou trubicí pro vysávání podlah, koberců a dalších povrchů. Nicméně, po odstranění trubice víš k němu připojit různé další nástavce a využívat jej jako ruční vysavač pro úklid hůře přístupných míst. Dostaneš tak oba typy vysavačů za cenu jednoho.
Jak jsme si již u produktů značky Jimmy zvykli, jejich balení bývá pořádně bohaté. Kromě samotného těla vysavače ti výrobce přibalí kvalitní flexibilní trubici, čtveřici různých nástavců, elektrický podlahový kartáč s LED světlem, elektrický kartáč na matrace, či stojan s nabíjecí stanicí. Po rozbalení můžeš vysavač okamžitě používat, aniž by sis musel ještě něco dokupovat.
chápu správně že toto je vlastně verze Jimmy H10 pro ale bez mopu?
Ani H10 Pro nemá mop. H10 Flex má o něco menší baterii a chybí nabíjecí stojan.
Aha tak to je pak docela jiný model, myslel jsem, že je to jen modifikovaný od původního mopem (nakonec ho nemá ani mateřský model :). (pro model vyjde na kupon cca 2500e) a bez nabíjecího stojanu je to na fík pořád se to kdesi povaluje a zavadí
Jinak máme od vás také Jimmyho starší model apod. výkonný JV85 pro a ten nabíjecí stojan má, tak Škoda že tady ho nedali tohle je pro mě dost rozhodující faktor snad zlevní i klasická verze H10 pro což je přímý nástupce H9 pro ai JV85 pro resp že bude v rámci black friday příp. vánoční akci
H10 Pro se již neprodává a ani nebude, nahradil jej model H10 Flex.
Neměli jsme jen buy a H9 pro baterie, které jsou 3000mAh a použijte je s H10 Flex?
Don't know to answer this specific question, ask Geebkuying support.
I jen checked, unfortunately they have different size and format. Anyway…