Soundcore Motion X600 je nejnovější prémiový reproduktor známé značky
Planeta slev

Nové ceny pro reproduktor Soundcore Motion X600: Krásný design, 3 barvy a neskutečně čistý zvuk

Odebírat
Upozornit na
host

6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
peterpan88

podle mě bez šance na prodej úspěch když jejich vlastní lepší o dost výkonnější 80w konkurent soundcore motion boom plus stojí méně. v krátké době spadne někde na cca 139e hranici na kupón to by byla tak adekvátní cena k tomuto modelu, tolik aspoň za mě, tím nesnižuji samozřejmě jeho kvalitu a schopnosti..i designově je to krásný kousek.

peterpan88

navíc je zde např. tronsmart bang za 74e iu vás v akci ho nabízíte má 60w cudzí ještě o 10w více.. ao polovinu levnější cizí prakticky za cenu X600 mám 2x Bang. a zvuku že to stojí a chtějí za to 600x tolik.. hmm

Redakce

Soundcore produkty jen těžko srovnávat s Tronsmartem. Jsou kvalitativně úplně jinde.

peterpan88

ano ale jak píšu vyšší vlastní konkurence ho cenově zabijí, motion boom plus jde za 139e na kupon tohle je o dost méně výkonné a dražší? asi materiál dělá hodně.. ten premiový kov +design zřejmě navysují cenu.. ..ok tronsmart mám force max doma 80w dokonce jsem koupil dvě do páru.. ale asi se toho zbavím.. fakt znackove jsou vážne jinde.. taky anker (soundcore) zda Tribit či co jsem koupil nedávno na řadu dlouholetého zvukového recenzentu profika Oluva značkový Earfun U-Boom L, který sám doporučuje na youtube ve svých videích skoro všude obyčejný necelých 30w repracik když ho dáte do páru . .. jak basy tak kvalitou zvuku .. jak neskutečně! těch 80W u Tronsmartu je pak jasný fejk na papíře, s realitou to má na mile daleko ke skutečných 80w, možná to má tak 80-20 max.. podobně jako jsou fejkové wattaze u Xdobo, Blitzwolf a pod china značek. odrby dal 🙁 už více nenaletím nedám se nachytat

leden

Snad rozumíš tomu, že Watty opravdu neurčují kvalitu repráky. Motion Boom může dělat větší hluk, ale to neznamená, že hra kvalitnější.

peterpan88

to Jan: takže mi chceš říct že motion X600 je lepší i kvalitnější i výkonnější než motion boom plus? co rozumíš a myslíš pod pojmem „kvalita repraku“? pokud myslí materialy ano, X600 je kvalitnější reprak.. v tomto směru ano, watty neurčují kvalitu repráku ale určují kvalitu reprodukce a výkon a to je podstatně a jasně lepší u motion boom plus.. viz přímé srovnávací videa těchto repraků na youtu. .to že watty neurčují kvalitu reprodukce a výkon platí akorát pro činu jako tronsmart, či xdobo ,blitzwolf a pod.