Soundcore Liberty 3 Pro doporučují světoví producenti. Mají také LDAC
Planeta slev

Skvělá cena 108,90 €! Jedny z nejlepších špuntových sluchátek Soundcore Liberty 3 Pro mají Hi-Res Wireless, LDAC i krásný design

komentářů (3)
  1. Milán píše:

    Kupoval jsem je ještě před 2 měsíci, tehdy byla sleva pouze 20e teď 40 to je velmi velmi dobrý kauf. Dodání na 3 den přes Dhl. Chvilku mi trvalo než jsem našel správnou velikost komponent, aby vynikly hlavně basy. Pouzivam se Samsungem S21. Zvuk na úrovni a bluetooth signál pokryje 3 pokojový panelákový byt, což je obdivuhodné. Vynikající app pro doladění zvuku a equalizerera. Akurat potlačení částku bylo zklamáním. Před tím jsem měl Samsung Galaxy Buds Pro a ty měly lepší vychytané vnímání okolí a příjem hovorů, ale zase to mělo slabší basy a nebyla možnost si nastavit vlastní ekvalizér.
    Nevahejte a kupujte!Lepsi zvuk v této cen. třídě nenajdete.

  2. Igor O. píše:

    já jsem je také koupil relativně draze, někdy v jun 2022, staly is kupónem cca 145eur, za tolik jsem je koupil i na SVK eshopu, teď v srpnu jsou s kupónem pod 100eur, ale zpět k tomu podstatnějšímu, nikdy jsem si nemyslel si koupím tak „velké“ sluchadla do uši. ze začátku mi dost trvalo zvyknout si že více trčí z uši než ty které jsem měl předtím xiaomi a haylou… ale zvykl jsem si, a shrnu to takhle design velmi pěkný, zvuk, appka také jen bych uvítal aby byla možnost ještě přidat hlasitost: )) , používám je i při běhání venku, zatím mi nikdy nevypadli, ani by neměli protože mají dobré uchycení…také kvalitní mikrofon při voláních… od soundcoru mám zmíněné liberty 3 pro sluchadla, a také Life Q35 které jsou bomba… takže suma-sumarum Q35 mám raději, nakolik nabízejí lepší hudební zážitek, ale je používám pouze doma, naproti Liberty 3 Pro jsou pro mě vynikající volba při cestování, sportu.

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

DealPlanet