Vivo X80 Pro recenze: Nadupaný smartphone se skvělými fotoaparáty
Recenze

[RECENZE] Vlajkový Vivo X80 Pro s nádherným koženým provedením má brutální fotoaparát se Zeiss optikou a špičkový výkon

komentářů (4)
 1. říz píše:

  „wymiarach 18 x 19.1 x 4 cm i wadze 725 kg“. Poprawcie ten błąd zaraz na początku artykułu.

 2. Martin píše:

  Zdravím redakci, zajímalo by mě, kdybych si telefon chtěl objednat jako ve Vašem případě přes Tradingshenzhen, jaký je rozdíl mezi verzemi z činského skladu nebo EU delivery? Jedná se pouze o dobu doručení? Rozdíl v cenách je docela velký a zdá se, pokud člověk na to moc nespěchá, tak by se vyplatila spíše verze z čínského skladu, pokud tam nejsou nějaké další celní poplatky.
  Děkuji za odpověď a díky za recenzi, zvažují jeho nákup.

 3. Martin píše:

  Zdravím redakci, o Vivu přemýšlím, že bych si ho pořídil. Zajímalo by mě, jestli je nějaký rozdíl v objednání u Tradingshenzhen v EU delivery nebo přímo z Číny? Mám na mysli nějaké další poplatky nebe je pouze rozdíl v době doručení? Rozdíl v ceně lze znát. Zároveň by mě zajímalo, jak je na tom telefon s 5G konektivitou? Jelikož jste objednávali v minulosti telefony z Číny, jak jsou na tom se softwarovou podporou, je tam nějaký rozdíl oproti Global verzi?
  Děkuji za odpověď a díky za recenzi, hezký den, Martin.

  1. Frederik píše:

   Zdravíme. Rozdíl je jedině v době doručení a prodejce si účtuje výrazně vyšší ceny v EU skladech za komfort. Pokud vám nevadí počkat zhruba dva týdny, tak doporučujeme určitě čínský sklad. Aktuálně používáme Vivo X80 Pro v redakci právě od tohoto prodejce a vše funguje jak má. Občas se stane, že nepřijde nějaká notifikace, ale tento problém máme většinou jen s Instagramem, který blbne i na jiných systémech. Třeba si pohrát s nastaveními, povolit všem aplikacím notifikace, auto spuštění a optimalizaci baterie, také sio podívejte tyto tipy pro nastavení Origin OS. Rozdíl oproti globální verzi je v systému, globální verze má úplně jinou nástavbu Funtouch OS, ale podle našeho názoru je Origin OS mnohem lepší (množství možností přizpůsobení, krásné UI, …), ale je potřeba počítat s čínskými appkami, které nelze odinstalovat a některé části systému nejsou zcela přeloženy (kalendář, zabudované funkce Jovi a podobně). Také má nabíječka čínskou konckovku, je třeba redukci. Má plnou 5G konektivitu a lze stahovat aktualizace přes internet.

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

DealPlanet