OnePlus 8T vs. OnePlus 8 Pro vs. OnePlus 8: Vyplatí se projít na nové?
porovnání výrobků

OnePlus 8T vs OnePlus 8 Pro vs OnePlus 8: Vyplatí se přejít na novou vlajkovou loď?

Odebírat
Upozornit na
host

4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Timoteus

Stále se nevím rozhodnout, Xiaomi Mi 10 Ultra, OnePlus 8 Pro nebo OnePlus 7T Pro kteří si vím z SK stránky zakoupit za 550 € a mám ho doma zítra přičemž ty dvě předešlé + - měsíc kým přijdou a pokud se porouchají, tak bude průšvih. Nějaké typy? (Záleží mi na displeji, foťák a obecně good experience, protože mám Xiaomi Mi Mix 2 a při něm jsem od začátku byl nespokojen)

Frederik

Xiaomi Mi 10 Ultra je jen pro Čínu a chybí mu podpora našich sítí, tedy nemá frekvenci B20. OnePlus 8 Pro by měl s dopravou přijít již od 15 pracovních dní a máme zkušenost, že dražší balíky byly někdy doručeny dokonce dříve. OnePlus 7T Pro máme sami v redakci a je to skvělý smartphone, akorát nám vadí zahnutý displej (problémy s ochranným sklem, někdy při ovládání) a dosti problematické zaostřování při videích. Pokud ale chcete top-notch výbavu, určitě doporučujeme OnePlus 8 Pro s největšími výhodami jako bezdrátové nabíjení, IP68 certifikace, 120 Hz AMOLED nebo lepší hlavní snímač i se 48 MPx širokoúhlým. A ten má už nyní možnost na update Android 11 a Oxygen OS 11.

Timoteus

Dobře, děkuji vám. Ještě možná počkám na OnePlus 8T Cyberpunk edici, prostě mi přijdou tohoto roční OnePlus smartphony takové nezajímavé. Když si vezmeme OnePlus 7T Pro McLare edice, což mi připomíná nemáte náhodou nějaký slevový kupón na McLaren Edici?

Frederik

OnePlus 7T Pro se již přestal prodávat u našich partnerů a Mclaren Edition dostupný myslíme, ani nebyl.