Předtím 631 €, nyní TOP cena 542 €! N-one NBook Fly je zajímavý notebook s dvojitým 16" + 14" displejem, Core i7-10750H, 16 GB RAM i 1 TB SSD | China Planet
Planeta slev

Předtím 631 €, nyní TOP cena 542 €! N-one NBook Fly je zajímavý notebook s dvojitým 16" + 14" displejem, Core i7-10750H, 16 GB RAM i 1 TB SSD

Odebírat
Upozornit na
host

6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Karolina

Chci se zeptat na kupón jestli se nedá nový nebo tento už nefunguje děkuji

Frederik

Zdravíme, dnes jsme ho aktualizovali, stále funguje.

Ke mě

Ten kupón již nefunguje 2024SALE1 na cenu 634eur dá se ještě aktualizovat noví kupón?

Frederik

Ano, lze použít další dva kupony, které jsou vloženy v cenovém boxu, jen jsou umístěny níže pod textem: “Nakupuješ poprvé na Geekbuying? Viz návod!”. Aktualizovali jsme článek s novou cenou.

Ke mě

Dobrý den chtěl bych se zeptat proč zavádíte v článku, včera mi došel předmětný notebook a žádný vámi popsaný ˇadaptér pro dedikovanou grafickou kartu tam nebyl přibalen v balení, objednával jsem to is toho důvodu že jste psali že to je dodáváno s notebookem. Žádám o vysvětlení děkuji.

Frederik

Dobrý den. Určitě nikoho schválně nezavádíme. Omlouváme se, tato informace nám bohužel ušla skrz chybu našeho redaktora, tento adaptér není součástí balení. Doporučujeme vždy zkontrolovat, co uvádějí prodejci v seznamu balení, to se totiž zvykne někdy i změnit. Zjistíme, jak je to s dostupností této stanice.