Laotie H6 Pro je koloběžka s 500 W motorem či dojezdem přes 60 km
Planeta slev

Koloběžka Laotie H6 Pro má krásný vzhled, 500 W motor či dojezd 60 km a rekordní cenu pod 500 € v EU skladu

komentářů (6)
 1. Daniel Gajarek píše:

  Dobrý večer mám hodně špatnou zkušenost s elektro koloběžky laotie h6pro dnes na ROVINCE synovi praskly řídítka a celý se dokalicil Zpracování řidítek na bodu mrazu slitina hliníku není vůbec kvalitní už nikdy více tuhle koloběžky

  1. Frederik píše:

   Dobrý den.

   Velmi nás mrzí taková negativní zkušenost a doufáme, že syn je v pořádku. Toto je věc, kterou mohl způsobit i chybný kus a viděli jsme, že se to stalo už iu drahých kouscích, jako je Dualtron. určitě nás kontaktuje na mail nebo na Facebook a my vám pomůžeme s reklamací.

 2. michal píše:

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli je možné sehnání dílů, třeba akcelerátor.děkuji za odpověď

  1. Frederik píše:

   Zdravíme, náhradní díly můžete řešit v rámci reklamace.

 3. Ondra píše:

  Dobrý den, zakoupil jsem pro přítekyni tento model koloběžky Laotie H6 pro. Vše v pořádku až do doby prvního nabití. Nabíječka svieti zeleně i při připojení do koloběžky. Prostě nenabíjí. Zkusil jsem tedy proměřit nabíječku ta nabíjí. Problém bude asi v koloběžce. Dočetl jsem se, že jsou spolu s baterkou zapojeny takové pojistky. A můj dotaz sní kde ji najdu? Máte někdo podobnou zkušenost. Čili jak to mám teď řešit?

  1. Frederik píše:

   Takový problém je třeba řešit přímo s prodejcem, oni už mají kontakty rovnou na výrobce, takže tam vám poradí. Zde napište Banggoodu.

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

DealPlanet