Jak ušetřit na platbě DPH a cla při nákupu z Číny od července 2021
Nákupy z Číny

Jak ušetřit na platbě DPH a neřešit celní řízení při nákupech z Číny od července 2021?

komentářů (5)
 1. Me píše:

  EU skladů se to týká stejně ... Celý obchod musí být registrován v EU

  1. Frederik píše:

   Při EU skladech je ta výjimka, že zboží nebude již zastaven na celnici, neboť přichází už ze země, která je v Evropské Unii. Sami jsme si to odzkoušeli, zboží přišel bez poplatku od České pošty a objednávali jsme reproduktor BlitzWolf BW-AS3 z Banggoodu.

 2. Petr píše:

  Banggood Stejně jako Aliexpress už má u všech položek při platbě přidáno 20 resp. 21% DPH, položky DDU nejsou. Platí to i pro zásilky s volbou Český, Španělský, Francouzský atd. sklad. Viz vyjádřená: "From 1 July 2021, we generally will need to collect VAT on sales of goods delivered to EU consumers, including circumstances where goods are delivered from outside of the EU with order value of up to EUR 150, or where goods are shipped from within EU where the seller is established outside the EU. For more information, please refer to the Help Center. "

 3. - píše:

  Při objednání zboží z BangGood do 150 € při způsobu doručení BangGood express z CN si ještě Slov. pošta bude účtovat navíc poplatek 2/4/9 € nebo celní řízení bude řešit BangGood a žádný další poplatek nebude účtován?

  1. Frederik píše:

   Objednávali jsme pár produktů a neplatili jsme nic.

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

DealPlanet