Soundbar BlitzWolf BW-SDB2 XR nabízí výkon až 40 W a nejnižší cenu
Audio

BlitzWolf BW-SDB2 XR je skvělý soundbar s HDMI, ovladačem i výkonem 40 W. Má cenu jen 60 €

komentářů (7)
 1. Juraj Durec píše:

  Dobrý večer koupil jsem si Vás produkt a když to chci napojit na televizi s HD kabelem nexhce mi jít zvuk neví tého mi poradit co stím ?. Přiložením knížka neuvádí jak to napojit s televizorem aby mi šel zvuk.

 2. Radoslav píše:

  Dobrý den, zakoupil jsem si tento produkt a nevím jak ho mám připojit k TV. Mám starší model TV, 10letou plazmu Panasonic, která nemá připojení pro optický kabel. Přes HDMI kabel (v popisu označovaný také jako ARC, resp. RCA) mi to nefunguje, resp. nevím to spárovat. Rovněž mi to nejde ani přes COX připojení, ať už do výstupu pro sluchátka nebo pro AUDIO výstup. Víte mi prosím poradit jak mám tento soundbar spárovat s TV, případně poslat nějaký manuál, nakolik v přiloženém manuálu se nenachází takový postup? Děkuji.

  1. Frederik píše:

   Dobrý den. Zkoušeli jste možnost připojení přes 3,5 mm audio jack?

 3. Tasos píše:

  Are you sure that the 40W version has sub output? I thought only the 60W version does.

  1. Frederik píše:

   Hello. Yes, the BW-SDB2 XR have also "Sub out" input for subwoofer. You can see it on our photo here.

 4. Marian píše:

  Dobrý den, v říjnu jsem koupil si tento soundbar is kuponem zde z vaší stránky, vše, bylo super, dodání z CZ skladu bylo super za 3 dny, až jsem nevěřil, vše fungovalo, připojení ZEZ optický kabel s tv LG a také Bluetooth párování is mobilem rychlé, tak jsem si to užíval, ale po dvou měsících je tu problém, soundbar při hlubokých a basových tónech začal rezonovat, je to slyšet z levé strany najme při poslechu hudby, můžete mi poradit, nemáte podobné zkušenosti, jak postupovat v případě reklamace, bylo to kupované na Banggood.

  1. Frederik píše:

   Dobrý den. S tímto problémem jsme se ještě nesetkali. Určitě je třeba kontaktovat podporu Banggoodu a napsat jim o problému. S nimi není problém a vědí zboží reklamovat.

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

DealPlanet