BlitzWolf BW-HL3 mají prémiový vzhled a pokročilé monitorovací funkce
Planeta slev

BlitzWolf BW-HL3 mají prémiový vzhled, ocelový náramek, měření tlaku či okysličení krve. Skvělá cena v EU skladu

komentářů (2)
 1. Vratko píše:

  Tyto hodinky jsem si koupil prostřednictvím vaší stránky. V první řadě bych chtěl upozornit na chybu v textu. Hodinky GPS čip nemají a údaje o poloze získávají cestou aplikace z mobilu.
  A teď taková moje malá recenze ...
  Hodinky mám stříbrné s koženě-silikonovým řemínkem. Hodinky podle mého názoru nevypadají levně. Na co bych ale chtěl poukázat je, že přesnost měření kroků není nějaká špičková, ale uspokojivou. Měření tlaku krve je ale záhadná. Ať dělám to, nebo jiné, tlak krve mám parádní cca 120/82 i přesto, že mám hypertenzi a klasický tlakoměr mi ukazuje zvýšené hodnoty. Kdoví který přístroj je nepřesný ?! Dokonce se mi stalo, že mi změřeno parádní tlak i když jsem měl hodinky na stole. Takže kdo hodinky chce, aby ho informovali o přesném tlaku krve, bude zklamán (možná výrobce pracuje na upgrade firmwaru, který tuto chybu opraví).
  Jinak jsou hodinky parádní a mají docela dost různých a pěkných displejů a jeden, který si umíte upravit pomocí své tapety.
  Joj a ještě jedná věc, která mě trošku vyrušuje je, že displej je magnet na otisky prstů. Velmi je vidět. A baterka mi běžně vydrží asi 4 dny, když je na noc vypnu.

  1. Frederik píše:

   Děkujeme za postřeh, chybu v článku jsme opravili.

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

DealPlanet