Acgam ET225E: Nejlepší stůl pro tvůj pracovní setup do 250 € [KUPONY]
Planeta slev

Kupon + extra sleva: Nejlevnější polohovatelný stůl Acgam ET225E do kanceláře s duálním elektrickým motorem a doručením za 7 dní

Odebírat
Upozornit na
host

8 Komentáře
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
michal

Zdravím, je tento kupón ještě aktuální? Protože po použití mi ukazuje cenu 225 €
díky

leden

zdravim,

je ten stol stabilní i při plném vysunutí? Mám 190cm, takže bych ho potřeboval vysunout do maximální výšky a bojím se, že to už nebude moc pevně.

díky

Frederik

Zdravíme, stůl lze vysunout maximálně do 130 cm a v té nejvyšší poloze není úplně nejstabilnější. Nám se trochu klepe monitor kvůli custom silnější (4 cm) a těžší desce, ale není to nic, co by nám vadilo. Kolega má 18 mm prkno a tam je to v pohodě.

procky

Nemělo by u hrubší desky právě naopak neklepat s monitorem?

Frederik

Hrubší deska znamená vyšší váha, takže stůl není tak stabilní, jako kdyby tam je něco lehčího.

Drkovci

Nevíte o stole kam by isla dát prkno do 85cm?

Stanislav

Zdravím, mám 193 cm, takže potřebuji stůl s co nejvyšším výsuvem. Zde se uvádí 127 cm, níže v komentáři Frederik (administrátor) píše 130 cm, jaká je tedy pravda? Měřil jsem si výšku loktů a abych se pohodlně opřel, potřebuji stůl dostat do výšky ideálně 135 cm. Bude stůl stabilní i když si jí namontuji na pojízdnou desku s kolečky s brzdou? Samozřejmě vykrojenou na nohy. Jednak tým zvýším polohu stolu na potřebnou úroveň a druhak získám lehkou flexibilitu na pojíždění pracoviště v meziích kam dosáhnou kabely (od stolu, monitoru atd.). Má někdo zkušenost s podobnou vlastní úpravou?
Děkuji.

Frederik

Bohužel, stůl je již vyprodán, takže teď vám umíme doporučit jen tento na Ali od Vevor, ten lze vysunout do výšky 115 cm.